Меню сайта
Категорії розділу
Вхід

Позаштатні інституції

Арбітри Національної служби посередництва і примирення

01.10.2016 року                                                                                                              Миколаївська область

№ п/п

Прізвище, ім’я та по-батькові

Місце роботи, посада

Освіта

1

2

3

4

1

Аржаткін

Костянтин Юрійович

ПАТ Завод "Екватор", голова профспілкового комітету

Вища, інженер-механік

2

 Бортновська

Ліліана Володимирівна

Профспілка працівників морського транспорту Миколаївського морського торговельного порту, помічник голови

Вища, інженер-технолог, економіст

3

Валецька

Оксана Валеріївна

Чорноморський державний університет імені Петра Могили, к.ю.н., доцент кафедри історії та теорії держави і права

Вища, юрист

4

Єніна

Людмила Віталіївна

Виконавча дирекція Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, головний юрист-спеціаліст

Вища, юрист

5

Заяць

Євгенія Миколаївна

Миколаївська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я, голова






 

Вища, санітарний лікар

6

Кусков

Валентин Павлович






 

Державне підприємство "Дельта-лоцман",

начальник управління безпеки судноплавства

Вища, юрист

  7

Мірошниченко

Олексій Володимирович

Миколаївська обласна громадська організація "Об’єднання економістів", голова Правління

Вища, економіст

  8

Начинова

Світлана Олексіївна

Миколаївська обласна організація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості,побутового обслуговування населення, голова

Вища, економіст

  9

Ніколаєва

Олена Вікторівна

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, заступник директора - начальник управління праці

Вища, інженер-механік

 10

Обручков

Роман Іванович






 

Миколаївський комплекс Національного університету "Одеська юридична академія",викладач кафедри цивільно-правових дисциплін

Вища, юрист

11

Онищенко

Любов Миколаївна

Миколаївська обласна рада профспілок, заступник голови

Вища, інженер-технолог

12

Лисохмара

Анна Михайлівна

Миколаївська обласна рада профспілок, завідувач відділом з соціально-економічних питань

Вища, магістр з політології

13 Костик Володимир Борисович Миколаївська обласна об'єднана організація Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби, голова Вища, інженер-будівельник
14 Волкомор Тарас Ігорович Юридична консультація Заводського району міста Миколаєва Миколаївської обласної колегії адвокатів, адвокат Вища, спеціаліст з правознавства

 



 

Посередники Національної служби посередництва і примирення

 

 01.10.2016 року                                                                                                               Миколаївська область

№ п/п

Прізвище, ім’я та по-батькові

Освіта, фах

Місце роботи, посада

1

2

3

4

1

Безушко

Діна Григорівна

Вища, юрист

Комунальне підприємство "Дочірнє підприємство Стоматологічна клініка № 1"

2

Скуратовська

Яна Олександрівна

Вища, юрист

Миколаївська обласна державна адміністрація, головний спеціаліст юридичного відділу апарату

3

Чухарєв

Ігор Петрович

Вища, інженер-механік

Тимчасово не працює

4

Євченко Оксана Олегівна



 

Вища, юрист

Відділення НСПП в Миколаївській області, начальник відділення

5

Загребайленко Світлана Володимирівна

Вища, вчитель

Відділення НСПП в Миколаївській області, заступник начальника відділення - завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування


 

Завідуючі інформаційно-консультаційними центрами Національної служби посередництва і примирення
 

01.10.2016 року                                                                                                                                      Миколаївська область
 

№ п/п

Прізвище, ім’я та по-батькові

Місце роботи, посада

1

2

3

1

Грицик Алла Валеріївна

Управління соціального захисту населення Первомайської районної державної адміністрації, головний спеціаліст з питань розвитку трудових ресурсів, створення робочих місць та зайнятості населення відділу праці

2

Радочин Вадим Сергійович

Управління соціального захисту населення Березнегуватської районної державної адміністрації, головний спеціаліст з питань оплати, нормування та продуктивності праці відділу праці та соціально-трудових відносин

3

Бардачов Валерій Миколайович 

Управління соціального захисту населення Баштанської районної державної адміністрації, начальник відділу праці

4

Задорожна Вікторія Володимирівна

Управління соціального захисту населення Первомайської міської ради, начальник відділу з питань праці, трудових відносин та зайнятості

5

Силенко Андрій Анатолійович

Управління соціального захисту населення Братської районної державної адміністрації, заступник начальника управління 

6

Бойчук Світлана Валеріївна

Управління соціального захисту населення Новоодеської

районної державної адміністрації, заступник начальника управління - начальник відділу з питань праці

7

Мінакова Тетяна Олександрівна

Управління соціального захисту населення Миколаївської районної державної адміністрації, заступник начальника управління, начальник відділу праці

8


 

Гриб Любов Анатоліївна

Управління соціального захисту населення Кривоозерської районної державної адміністрації, начальник відділу з питань праці та зайнятості населення

9

Савчук (Метальнікова)

Юлія Вікторівна


 

Управління соціального захисту населення Казанківської районної державної адміністрації, головний спеціаліст з питань розвитку трудових ресурсів, створення робочих місць та зайнятості населення

10

Ткаченко Ігор Іванович

Управління соціального захисту населення Вознесенської районної державної адміністрації, начальник відділу з питань праці та зайнятості населення

11

Крючкова

Оксана Вікторівна

Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради, головний спеціаліст з питань організації оплати та нормування праці

12

Корсакова Інна Сергіївна

Снігурівська районна державна адміністрація,завідувач юридичного сектора

13

Камалєтдінова Ольга Володимирівна

Очаківська райдержадміністрація, начальник відділу правової та кадрової роботи апарату

14

Заблоцька Віра Василівна


 

Березанська райдержадміністрація, завідуюча юридичним сектором

15

Ткаченко Тетяна Петрівна

Управління соціального захисту населення Арбузинської районної державної адміністрації, заступник начальника управління-начальник відділу праці та зайнятості населення

16

Хімій Євгеній Олегович

Управління соціального захисту населення Веселинівської районної державної адміністрації, головний спеціаліст з питань оплати, нормування праці та колдоговірної роботи відділу з питань праці та зайнятості

17

Мітла Наталя Анатоліївна

Управління  соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації, начальника відділу з питань праці та зайнятості

18

Гордуз Сергій Анатолійович

Врадіївська районна державна адміністрація, завідувач сектора взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату

19

Поляк Геннадій Петрович

Управління соціального захисту населення Доманівської районної державної адміністрації, головний  відділу праці

20

Онищенко

Наталя Володимирівна

Управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, головний спеціаліст з питань оплати та нормування праці

21

Тукмачова Тетяна Ярославівна

Управління праці та соціального захисту населення Очаківської міської ради, заступник начальника управління – начальник відділу праці


 

22

Нагорна Олена Петрівна

Управління соціального захисту населення Новобузької районної державної адміністрації, заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці та зайнятості



 








 









 

Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Block title

Відділення НСПП в Миколаївській області © 2017
Конструктор сайтов - uCoz